بررسی شرکت

آموزش بازار های مالی (بورس،طلا و ارز)مبتنی بر تحلیل تکنیکال و بنیادی سهام، مدیریت ریسک و سرمایه و روانشناسی فردی

آموزشگاه دهکده بورس با داشتن بهترین اساتید فعال در زمینه تحلیل گری،معامله گری و روانشناسی در خدمت عزیزان نیشابوری می باشد .

دیگر شما نیاز نیست برای آموزش و سرمایه گذاری در بازار های مالی داخلی و بین المللی با صرف هزینه و وقت به شهرهای اطراف بروید، هم اکنون شما می توانید مهمترین سرفصل های آموزشی را زیر نظر اساتید آموزش دیده آموزشگاه های  مشهد و تهران ، همین جا در نیشابور بگذرانید و از پشتیبانی حضوری اساتید ما پس از اتمام کلاس ها بیشترین استفاده را بنمایید .

چرا دهکده بورس؟

ما به دانشجویانمان کمک می کنیم درآمد قابل پیش بینی و رشد سودآوری را با بهینه سازی عملکرد خودشان داشته باشند .

۰ {}
اولین آموزشگاه بازارهای مالی در نیشابور
۰ +
آموزش خصوصی بیش از ۲۰ نفر دانشجوی علاقمند به مباحث اقتصادی
۰ دوره
برگزاری کلاس های جامع بورس
۰ سال
اولین آموزشگاه بورس در نیشابور

چرا ما متفاوت هستیم؟

به دلایل بسیاری ما منحصر به فرد هستیم!

  • مطالب آموزشی طبقه بندی شده از مبتدی تا پیشرفته
  • اساتید آموزش دیده در شهر های بزرگ مانند تهران (آموزشگاه خانه سرمایه ،کارگزاری مفید ، رها سرمایه و دوره های خصوصی) ،مشهد (آموزشگاه موج برتر)
  • برنامه درسی گسترده
  • خرید و فروش های آنلاین و عملی
  • آموزش جامع بازارهای داخلی و بین المللی
  • اهداء فیلم های آموزشی دوره
  • پشتیبانی دانشجویان تا ۶ ماه پس از اتمام دوره

دهکده بورس بر این باور است که با آموزش و ارتقاء هوش مالی افراد جامعه ، تمام افراد جامعه زندگی بهتر و پایدار تری خواهند داشت ، چرا که اگر شما بدرستی از زمان و سرمایه تان استفاده نمایید ، هم به خود و هم به دیگران خدمت نموده اید .

چشم انداز پیش روی ما آموزش صحیح و جامع بورس جهت کسب درآمد بیشتر از طریق سرمایه گذاری در انواع بازار های مالی هم برای شما و هم خودمان می باشد .

در دهکده بورس ما به آموزش صحیح و کاربردی بازار های مالی اهمیت می دهیم، تا در سایه آموزش های دقیق و تمرین های کارگاهی پیوسته ،بتوانید به درآمد پایداری دست یابید.