۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۸

فیلترهای کاربردی دیده بان بازار بورس

فیلتر جمع آوری صف فروش

معرفی فیلتر کاربردی , بورسی جمع آوری صف فروش

فیلتر جمع آوری صف فروش

فیلترهای بورسی  مجموعه ای از دستورات ریاضی میباشند که در وبسایت دیدبان بازار نوشته می­شوند. با بهره گیری از این داده ها می­توان در کوتاهترین زمان سهم­ های مورد نظر را از بین انبوه سهام دیگر جدا کرده و سپس به تحلیل و بررسی سهم پرداخت. میبایست به این نکته اساسی توجه کرد که فیلترها همواره امکان خطا دارند و معمولا در ساعات اولیه بازار کارکرد قابل اطمینانی ندارند. در این پست به یک فیلتر جدید بورسی میپردازیم.که ما نامش را فیلتر جمع آوری صف فروش مینامیم، با دهکده بورس همراه باشید .

فیلتر جمع آوری صف فروش

باید یادتان باشد که فیلتر بورسی یک چاقوی دو سر تیز است مواظب باشید انگشتان خود را نبرید.

مجددا در اینجا تاکید میگردد که فیلترها تنها و فقط تنها یک ابزار از میان انبوه ابزارهای لازم برای اتخاذ یک تصمیم در خصوص انتخاب یک موقعیت معاملاتی است و هرگز و هرگز نباید صرفا بر اساس فیلترها ترید خود را انجام دهید.

اخطار : فیلترها هرگز نمیتوانند مبنای تصمیم گیری شما در خرید سهام باشند بلکه صرفا ابزاری برای اطمینان بیشتر در ترید میباشند و مبایست در کنار سایر روش های تحلیلی مورد استفاده قرار گیرند.

چنانچه شما نیز فیلترهای کاربردی نوشته باشید از شما دعوت میگردد تا آن را برای مجموعه پرشین ارسال کنید پس از بررسی صحت کارکرد این فیلترها با نام شما در وبسایت درج میگردد.موفق و موید باشید.

کد زیر را در وبسایت دیده بان بازار قرار دهید. فیلتر جمع آوری صف فروش را از زیر کپی کنید.

true==function()

{

if((tvol)>(bvol) && (pmin)== (tmin) && ((pl)-(pc))/(pl)*100>1.5 && (ct).Sell_CountI >= (ct).Buy_CountI && (tno)>5 && (tno)>20)

{

return true;

}

else

{

return false;

}

}()

————————————————————————————————-

فیلتر بورسی نوسان گیری

فیلتر اختلاف قیمت پایانی و تابلو

کد زیر را در وبسایت دیده بان بازار قرار دهید.

این فیلتر برای یافتن نمادهایی است که اختلاف قیمتی تابلو و قیمت پایانی آنها فاحش است. این همان چیزی است که اهالی بازار سرمایه از آن بعنوان رنج مثبت و منفی نام می‌برند.

 

(pl)>1.01*(pf) && (tno)>10 && (pf)>1.01*(py) && (pl)!=(tmax)

—————————————————————————————————————–

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *